Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 19.11.2016, 20:41
Elefant napisał(a):Wyświetl post

Mójta - chyba najgorszy obok Branco piłkarz XXI wieku w Wiśle.
Był jeszcze Frederiksen. Na podium pewnie by się znalazł.

O ile nie wkurzają tak bardzo błędy Bartosza, bo wiek, brak doświadczenia i tak naprawdę eksperymentalna linia obrony, o tyle Mójta... Kryminał, nawet szkoda trochę, że on tę bramkę zdobył, bo nieco go to wybiela.

Byłem przed meczem pewny gry Cywki na LO i Mójty na skrzydle. Sobola będziemy mogli oceniać dopiero po paru meczach z pełnym składem. Trzymam kciuki, ale jednak dzisiejszy mecz (nawet biorąc pod uwagę osłabienia) nie nastraja pozytywnie.
Odpowiedz cytując