Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 19.11.2016, 20:21
Efekt wielu lat polityki panów piłkarzy świętych krów oraz "nie szkole -pierd.. bo mi wykupią".
Gdyby Bartosz był sukcesywnie wprowadzany do drużyny a nie wrzucony na głęboką wodę.
Gdyby Drzazga... itd.

Brlek, który z konieczności (bo inaczej by murawy nie powąchał) zagrał dwa mecze był obok Maczyńskiego jedynym zawodnikiem na poziomie.

Mójta - chyba najgorszy obok Branco piłkarz XXI wieku w Wiśle.

Nowy trener - stare błędy.
Drzazga nie nadaje się na żadnego skrzydłowego. Jeżeli kiedykolwiek zrobi karierę to na środku jako napastnik.
Zmiana - zamiast Drzazgi, który przynajmniej biegał trzeba było ściągnąć Boguskiego.

A i jeszcze tytułem komentarza do czegoś co się to pojawiało wielokrotnie.
Sobol jako znakomity motywator.
Końcowy gwizdek. W kadrze pojawia się RB9 a na nim nieskazitelna biel koszulki.

Będzie lepiej. O ile w zimie wszyscy nie odejdą.
Odpowiedz cytując