heoij napisał(a):

|
A ja nie wierzę Wdowczykowi.
|
Akurat jemu to nie ma co wierzyć, nawet pomijając lata korupcyjnych oszustw wystarczy przypomnieć co niedawno mówił na konferencjach u nas. Nawet warszawscy dziennikarze mieli polew cytując jego patetyczne teksty o ambicji i szacunku do klubu etc.
Śliski gość. Niektórzy to mają idoli.