Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1100
Stary 14.11.2016, 15:58
@up,

tu jest kluczowe kto ma rację w historii z Grzegorzem Smolnym. Borek, Klemba, dziennikarze Gazety Krakowskiej utrzymywali, że złożył realną ofertę wykupu Wisły, oferował pieniądze na rozwój klubu, miał w ręku już nawet dokumenty spółki.

TS mówi, że od nikogo nie mieli żadnej oferty. I mam dużą nadzieję, że mówią prawdę, a nie zachowali się jak pies ogrodnika chcąc na siłę zostawić klub dla siebie.
Odpowiedz cytując