Marcinkrakwoj napisał(a):

Bardziej niż dziwna sytuacja z Wdowczykiem i informacje Klemby zmartwiły mnie tweety K. Targosza.
Wynika z nich jasno, że w Klubie panuje .. nieład.
Krzysztofie, możesz się wypowiedzieć?
|
Uważam, że wypisywanie i żalenie się na forum w niczym kompletnie nie pomoże. Nawet jeśli zarząd zawalił sprawę Wdowczyka to już się po prostu stało. Ciężko zarządowi na tym etapie podejmować jakieś akcje marketingowe jeśli nie ma w klubie $, nikt nie chce przecież pracować za darmo. Fakt jest taki, że Dariusz Wdowczyk na sam koniec zrobił fatalny grunt pod szukanie nowego trenera. Dal sygnał otoczeniu, że źle się tu pracuje, do tego że są tu problemy z pieniążkami. Nie jestem wstanie tego ocenić czy zarząd na to zasłużył, forma rozstania jest bardzo mało dżentelmeńska. Szkoda, że zaczęli się opluwać zamiast zakończyć to bez tego całego cyrku.
Bardzo jest mi szkoda trenera Wdowczyka gdyż uważam że jest to porostu jeden z najlepszych trenerów tym kraju.