Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Marcinkrakwoj
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2007
Offline
#
1075
13.11.2016, 21:03
Bardziej niż dziwna sytuacja z Wdowczykiem i informacje Klemby zmartwiły mnie tweety K. Targosza.
Wynika z nich jasno, że w Klubie panuje .. nieład.
Krzysztofie, możesz się wypowiedzieć?
Marcinkrakwoj
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marcinkrakwoj
Znajdź inne posty napisane przez Marcinkrakwoj