wiesniak842 napisał(a):

|
Wszystko się zgadza tylko skąd pewność, że takich rozmów nie było a ich "efektem" nie jest zaistniała sytuacja. Poza tym, po wczorajszym oświadczeniu klubu pojawiło się za dużo niewiadomych żeby z góry wyrokować i się ewentualnie czymś zawodzić ale to tylko moje zdanie.
|
Ja nie wiem co było, czy ktoś się spotkał czy nie ale jedno jest bezdyskusyjne.
Wdowczyk miał kontrakt ważny do czerwca 2017 i oznacza to obowiązek płacenia pensji.
Gdy się tej pensji nie wypłaca jak należy to się pojawia ryzyko, że trener drużyny skorzysta ze swojego prawa do odejścia z zachowaniem prawa do wypłaty mimo, że już nie jest trenerem.
Zarząd doprowadził do sytuacji w której takie ryzyko się pojawiło a dobre zarządzanie przejawia się tym, że do takich ryzykownych sytuacji nie dochodzi i nie ma tu znaczenia czy trener chce się odgrywać czy nie. Zarząd poprzez swoje postępowanie sprawił, że Wdowczyk mógł się odegrać w sposób dość bolesny. Gdyby płacić jak należy to Wdowczyk nie miałby możliwości się odegrać. To Zarząd dał mu tą możliwość.