Wyświetl pojedynczy post
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert
 
 
Od: 03.2003
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1042
Stary 11.11.2016, 18:52
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Wszystko się zgadza tylko skąd pewność, że takich rozmów nie było a ich "efektem" nie jest zaistniała sytuacja. Poza tym, po wczorajszym oświadczeniu klubu pojawiło się za dużo niewiadomych żeby z góry wyrokować i się ewentualnie czymś zawodzić ale to tylko moje zdanie.
Ja nie wiem co było, czy ktoś się spotkał czy nie ale jedno jest bezdyskusyjne.
Wdowczyk miał kontrakt ważny do czerwca 2017 i oznacza to obowiązek płacenia pensji.
Gdy się tej pensji nie wypłaca jak należy to się pojawia ryzyko, że trener drużyny skorzysta ze swojego prawa do odejścia z zachowaniem prawa do wypłaty mimo, że już nie jest trenerem.

Zarząd doprowadził do sytuacji w której takie ryzyko się pojawiło a dobre zarządzanie przejawia się tym, że do takich ryzykownych sytuacji nie dochodzi i nie ma tu znaczenia czy trener chce się odgrywać czy nie. Zarząd poprzez swoje postępowanie sprawił, że Wdowczyk mógł się odegrać w sposób dość bolesny. Gdyby płacić jak należy to Wdowczyk nie miałby możliwości się odegrać. To Zarząd dał mu tą możliwość.
Ostatnio edytowane przez Wit.Ek. : 11.11.2016 o godz. 18:55.
Odpowiedz cytując