Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 01.11.2016, 11:08
Jak wyżej, wynik jest doskonały. 2-2 na jednym z najtrudniejszych wyjazdów w sytuacji, gdy nie ma Głowackiego, Guzmicsa, Mączyńskiego + słabszy dzień Małeckiego, który ostatnio ciągnął drużynę niemal w pojedynkę to wynik wyborny, nawet jeśli to klasyczny mecz z cyklu "więcej szczęścia niż rozumu".

Przy napiętym terminarzu z 3 ciężkich, dalekich wyjazdów (2x Lech) przywozimy trzy remisy. Trudno nie być optymistą.
Ostatnio edytowane przez d : 01.11.2016 o godz. 11:11.
Odpowiedz cytując