Temat
:
[XIV KOLEJKA] Zagłębie Lubin - WISŁA Kraków, 31 października, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
pekaczech
Member
Od: 10.2016
Offline
#
26
31.10.2016, 12:21
To trio trzeba skontrować. B-imber, U-zo, B-urbon, Cywka to jeszcze czysta, może to się będzie dało oglądać, chociaż po takim combo zapewne zainteresowanie wynikiem drastycznie spadnie.
pekaczech
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pekaczech
Znajdź inne posty napisane przez pekaczech