Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
situs
Junior Member
Od: 08.2013
Offline
#
35502
28.10.2016, 10:31
A co w tym złego, że ktoś ma podwójne obywatelstwo?
situs
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do situs
Znajdź inne posty napisane przez situs