Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 21.10.2016, 09:05
Herbi1303 napisał(a):Wyświetl post
Po uregulowaniu wszystkich zaległości wobec piłkarzy tym bardziej jestem przekonany, że rozegrają dobry mecz i wygrają
A skąd to info?Ja słyszałem,że znowu zostało to przełożone i po wtorkowym zebraniu z piłkarzami padało zapewnienie ,że będą uregulowane do końca tygodnia ,a nie ,że już są.

Ok,już sprawdziłem źródło.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 21.10.2016 o godz. 09:07.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując