Herbi1303 napisał(a):

|
Po uregulowaniu wszystkich zaległości wobec piłkarzy tym bardziej jestem przekonany, że rozegrają dobry mecz i wygrają
|
A skąd to info?Ja słyszałem,że znowu zostało to przełożone i po wtorkowym zebraniu z piłkarzami padało zapewnienie ,że będą uregulowane do końca tygodnia ,a nie ,że już są.
Ok,już sprawdziłem źródło.