Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 19.10.2016, 14:09
Twoj argument o wystawianiu Bartosza czy Drzazgi na nieswoich pozycjach masakruje sie sam przez sie. Boguski na swojej pozycji gra? Przy okazji, jaka to pozycja bo ja juz go widzialem na skrzydle ( jednym i drugim ), z przodu jako napastnik, z przodu jako rozgrywajacy i w srodku jak defensywny pomocnik bodajze? Cywka na ilu pozycjach juz gral za Wdowczyka? Pewnie widzial na treningach jak sie super prezentowal na kazdej oprocz bramki. Co bylo pozniej w meczach to wszyscy widzielismy.
Odpowiedz cytując