Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 18.10.2016, 08:23
W poprzednim sezonie też kopał się po czole?
A zauważyłeś, że w poprzednim sezonie Rafał był 17tym strzelcem ekstraklasy i piątym najbardziej bramkostrzelnym pomocnikiem naszej ligi (wyprzedzali go tylko goście, którzy wykonywali w swoich drużynach rzuty karne). W punktacji kanadyjskiej w naszej drużynie był 2 zaraz po Pawle Brożku i żaden nasz pomocnik nawet nie zbliżył się do tego wyniku? Pewnie nie.

Żyjcie dalej w swoim małym iluzorycznym świecie, w którym wszystkiemu co złe winien jest Rafał
A obecnie jak najbardziej gra kichę. Ale i tak nie mamy go kim zastąpić.

crux.a napisał(a):Wyświetl post
Boguski jest tak irytujący właśnie dlatego, że w jego grze zawsze widać nadzwyczajną inteligencję boiskową i ciągle jest efekt na zasadzie ale on to super chciał zrobić i jak popisowo to zmaścił. Poza tym pełne poparcie dla racji s1mone. Rafał w formie jest dla nas bardzo wartościowym zawodnikiem. I to od lat.
Pełna zgoda. Dlatego jest na celowniku 'znafcuf'. Oni go oceniają przez pryzmat tego, że zapamiętują momenty w których rozdarli japę "....AAAAA CO TY ROBISZ". Podejrzewam, że to cały powód złej prasy Rafała. Mnie też często wkurza, np. z Legią czy ostatnio z Lechem. W obydwóch meczach mógł przesądzić o wyniku i zostać bohaterem i w obydwu przypadkach spartolił.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 18.10.2016 o godz. 09:10.
Odpowiedz cytując