W poprzednim sezonie też kopał się po czole?
A zauważyłeś, że w poprzednim sezonie Rafał był 17tym strzelcem ekstraklasy i piątym najbardziej bramkostrzelnym pomocnikiem naszej ligi (wyprzedzali go tylko goście, którzy wykonywali w swoich drużynach rzuty karne). W punktacji kanadyjskiej w naszej drużynie był 2 zaraz po Pawle Brożku i żaden nasz pomocnik nawet nie zbliżył się do tego wyniku? Pewnie nie.
Żyjcie dalej w swoim małym iluzorycznym świecie, w którym wszystkiemu co złe winien jest Rafał

A obecnie jak najbardziej gra kichę. Ale i tak nie mamy go kim zastąpić.
crux.a napisał(a):

|
Boguski jest tak irytujący właśnie dlatego, że w jego grze zawsze widać nadzwyczajną inteligencję boiskową i ciągle jest efekt na zasadzie ale on to super chciał zrobić i jak popisowo to zmaścił. Poza tym pełne poparcie dla racji s1mone. Rafał w formie jest dla nas bardzo wartościowym zawodnikiem. I to od lat.
|
Pełna zgoda. Dlatego jest na celowniku 'znafcuf'. Oni go oceniają przez pryzmat tego, że zapamiętują momenty w których rozdarli japę "....AAAAA CO TY ROBISZ". Podejrzewam, że to cały powód złej prasy Rafała. Mnie też często wkurza, np. z Legią czy ostatnio z Lechem. W obydwóch meczach mógł przesądzić o wyniku i zostać bohaterem i w obydwu przypadkach spartolił.