Wyświetl pojedynczy post
ulTraS
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2013
Skąd: małopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 16.10.2016, 19:17
Pyry były do ogrania, ale jak to bywa, sami sobie robimy pod górkę... w meczu z Legią niewykorzystany karny, teraz kopiący się po czole Boguski i błąd Sadloka. Cieszy gra do końca. Teraz to nie my tracimy bramki w ostatnich minutach.
Odpowiedz cytując