Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11532
Stary 04.10.2016, 11:02
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
gdzie Zdzisek stał za Adasiem a nie za Wisłą to zupełnie inna sprawa....
A to nie taka trochę Urban Legend?

Szczerze nie mam też pojęcia czy Mandziarze się te pieniądze prawnie należały, jeśli tak to nie ma o co mieć pretensji. Człowiek czyta co podpisuje. Zważywszy na to, że przegraliśmy sprawę, to chyba jednak coś było na rzeczy.

Odkładając na bok transfery w dobie dobrobytu to :

2013/2014 - Ostoja Stjepanović (FK Vardar), Wilde-Donald Guerrier (America de Cayes), Paweł Brożek (Recreativo de Huelva), Semir Stilić (Gaziantepspor).
2014/2015 - Maciej Sadlok (Ruch Chorzów), Richard Guzmics (Szombathelyi), Boban Jović (Olimpija Lublana).
2015/2016 - Krzysztof Mączyński (Guizhou Renhe).

Były to całkiem udane pociągnięcia praktycznie bez wkładu finansowego lub z wkładem minimalnym. Znam wiele klubów, które robiły gorsze trasfery za większą kasę w naszej lidze.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 04.10.2016 o godz. 11:07.
Odpowiedz cytując