Barti napisał(a):

Mnie osobiście najbardziej rozbawiło to zadanie Janusza Basałaja o Zdzisławie Kapce :
"Transfery traktował jak misję, przygotowywał je bardzo starannie." Wiem że nikt nie ma 100% skuteczności na rynku transferowym ale niektóre hity (a zwłaszcza jeden) świadczą doskonale o tym "profesjonalnym" podejściu...
|
Może Basałaj myślał o Marcelo, ale wtedy kapki w Wiśle nie było. Natomiast współpraca z Mandziarą i słynne 1mln euro za usługi, gdzie Zdzisek stał za Adasiem a nie za Wisłą to zupełnie inna sprawa....