Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 24.09.2016, 16:32
kolejny?pazdan wyżej druga żółta, czerwiński druga żółta za karnego, czerwona za odepchnięcie przy awanturze w 1 połowie.już pomijam chamskie faule cweLów, były 2 sytuacje gdzie nasi wychodzili na pustą bramkę faule odgwizdał a kartek nie dawał bo mieli już jedną.
Odpowiedz cytując