Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 24.09.2016, 07:59
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Brawo kuerwa!!!!!!! Szkoda amatorskiego karnego ale nie tylko to die liczy. Postawa piłkarzy może poza Boguskin, którego nie było widać taka jaka powinna być co mecz. Niepokoi to że to jest polska liga więc po dwóch dobrych meczach następny pewnie prze.......imy
Potrafilismy nie wygrac 7 kolejnych spotkan to i mozemy nie przegrac kolejnych, taka to jest ekstrraklasa. Ten karny to była kpina a nie powazne podejscie Popovicia. To nawet nie szło pod słupek tylko w srodek. Niech cwicza rzuty karne na treningach skoro nikt nie jest do nich wyznaczony i wybiora najlepszego a nie podchodzi sobie kto chce i strzela jak chce.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 24.09.2016 o godz. 08:04.
Odpowiedz cytując