Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19197
Stary 20.09.2016, 20:18
lukas14 napisał(a):Wyświetl post
Semir Stilic oficjalnie rozwiazał kontrakt z Apoelem

http://www.transfermarkt.pl/semir-st.../spieler/46340

Damian Kadzior ciekawa opcja na prawe skrzydło

http://www.transfermarkt.pl/damian-k...spieler/199299

Kadzior jest bardzo ciekawą opcją. W klasyfikacji kanadyjskiej łącznie, po 9 kolejkach ma 9 punktów. Jak chcemy odbudować swoją siłę, to tylko takimi zawodnikami. Natomiast pytanie, czy ktoś nam go sprzed nosa wcześniej nie sprzątnie.

Z kolei Stilic chyba już dawno rozwiązał kontrakt z Apoelem, ale mogę się mylić.

Btw. ja bym się zastanowił nad zakontraktowaniem jako OfPoma - Roberta Brzęczka, syna Jerzego Brzęczka. Podejrzewam, że rozwinąłby się na b. dobrego zawodnika. Ma 20 lat - odpowiedni wiek na wejście do poważnej piłki, przynajmniej tej "ekstraklasowej".
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując