lukas14 napisał(a):

Kadzior jest bardzo ciekawą opcją. W klasyfikacji kanadyjskiej łącznie, po 9 kolejkach ma 9 punktów. Jak chcemy odbudować swoją siłę, to tylko takimi zawodnikami. Natomiast pytanie, czy ktoś nam go sprzed nosa wcześniej nie sprzątnie.
Z kolei Stilic chyba już dawno rozwiązał kontrakt z Apoelem, ale mogę się mylić.
Btw. ja bym się zastanowił nad zakontraktowaniem jako OfPoma - Roberta Brzęczka, syna Jerzego Brzęczka. Podejrzewam, że rozwinąłby się na b. dobrego zawodnika. Ma 20 lat - odpowiedni wiek na wejście do poważnej piłki, przynajmniej tej "ekstraklasowej".