|
Yeah!
W końcu, wygralismy! Ileż radości daje głupie 3 punkty. A w sumie to 6 bo o tyle był ten mecz.
Od wejscia Ondraska totalna dominacja ...przedostatniej druzyny ligi.
Oby ten mecz był przełamaniem, oby.
ale zeby nie było - walczymy.
Pan Mójta jest cienki jak siki pająka. Gubi krycie, zle sie ustawia, źle sie obraca jak podchodzi pod przeciwnika. Tak, ma niezły strzał ale od obroncy wymagam przede wszystkim gry obronnej.
Brlek zmiana bezpłciowa. Dobrze ze chłop sobie nogi nie skręcił przy pierwszej akcji.
Bezbłedny (ok,raz sie chyba oberwał) mecz Ryśka. A reszta dalej to samo.
Nie fetujmy wyroków - gralismy z Piastem. Jankowski rozegrał (ponoć) prawie całe spotkanie.
Ale takiego Szmatułe to z Piasta by zabrać.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|