MaLk napisał(a):

Heh, nie wiem czy pamiętacie, ale przed poprzednim sezonem w przygotowaniach najlepiej na środku wymiatał... Cywka
|
Ja nie pamiętam jego dobrego oficjalnego meczu... Może ostatnio na boku obrony zagrał raz poprawnie jak był tam wystawiony (nie pamiętam w którym meczu to było), a tak to w każdym spotkaniu jakim grał odkąd przyszedł pokazywał jedynie, że jest dobrze wybiegany.
Zero zmysłu do gry kombinacyjnej, niedokładność, chaos. Taki bardziej skoksowany pod długie dystanse Małecki tylko, że bez jego atutów - dryblingu i depnięcia.