Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 13.09.2016, 10:24
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Heh, nie wiem czy pamiętacie, ale przed poprzednim sezonem w przygotowaniach najlepiej na środku wymiatał... Cywka
Ja nie pamiętam jego dobrego oficjalnego meczu... Może ostatnio na boku obrony zagrał raz poprawnie jak był tam wystawiony (nie pamiętam w którym meczu to było), a tak to w każdym spotkaniu jakim grał odkąd przyszedł pokazywał jedynie, że jest dobrze wybiegany.

Zero zmysłu do gry kombinacyjnej, niedokładność, chaos. Taki bardziej skoksowany pod długie dystanse Małecki tylko, że bez jego atutów - dryblingu i depnięcia.
Odpowiedz cytując