Wyświetl pojedynczy post
Wiślak88
Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 12.09.2016, 14:54
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Jak ktoś umieszcza w składzie Cywkę ,to lepiej żeby się nie zajmował takimi tematami.....
Przecież to suidoken. Jedyna rzecz jaką mógłby się zająć ten agent, to wylogowanie się z forum ku uciesze reszcie użytkowników
Odpowiedz cytując