Temat
:
[VIII KOLEJKA] Jagiellonia Białystok - WISŁA Kraków, 11 września, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak88
Member
Od: 03.2006
Offline
#
115
12.09.2016, 14:54
Griszka30KR
napisał(a):
Jak ktoś umieszcza w składzie Cywkę ,to lepiej żeby się nie zajmował takimi tematami.....
Przecież to suidoken. Jedyna rzecz jaką mógłby się zająć ten agent, to wylogowanie się z forum ku uciesze reszcie użytkowników
Wiślak88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślak88
Znajdź inne posty napisane przez Wiślak88