Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 12.09.2016, 14:00
suikoden napisał(a):Wyświetl post
KADRA NA TĄ CHWILE POWINĄ WYGLĄDAĆ TAK

--------MIŚKIEWICZ-----------
--Jovic--Guzmics-Głowacki-Sadlok--
-Bartosz--Mączyński-Cywka-Brelek-Małecki
---------------Brożek-------------

k
Jak ktoś umieszcza w składzie Cywkę ,to lepiej żeby się nie zajmował takimi tematami.....
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując