suikoden napisał(a):

KADRA NA TĄ CHWILE POWINĄ WYGLĄDAĆ TAK
--------MIŚKIEWICZ-----------
--Jovic--Guzmics-Głowacki-Sadlok--
-Bartosz--Mączyński-Cywka-Brelek-Małecki
---------------Brożek-------------
k
|
Jak ktoś umieszcza w składzie Cywkę ,to lepiej żeby się nie zajmował takimi tematami.....