Wyświetl pojedynczy post
Bartuk1906
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.09.2016, 10:25
Okej to w takim razie mea culpa, musiało mi to gdzieś umknąć.

Zdaję sobie doskonalę sprawę, że nie stać nas na klasowego szkoleniowca, ale wydaję mi się, że Wdowczykowi skończyły się pomysły a i piłkarze przestali wierzyć w niego Dlatego też dymisja powinna zostać przyjęta.

Nowa miotła to zawsze jakaś świeżość w szatni i całkiem inne podejście piłkarzy.
Może Mandrysz? Może Skorża(tfuu)? Kocian? Ojrzyński?


Chociaż jak patrzę na te nazwiska to przestaje wierzyć w to co pisze..



@ABGwislakABG

Wywiad z naszą Panią Prezes:

Sporo kontrowersji ostatnio pojawiło się wokół Dariusza Wdowczyka. Po pierwsze czy prawdą jest, że trener chciał podać się do dymisji? Po drugie czy rozmawiała Pani na temat tych zawirowań, jak i wyników z naszym szkoleniowcem?

Rozmawiałam z nim i jestem pewna, że to wszystko poukłada, natomiast nie mogłam rozmawiać na temat dymisji, bo takiej nie było. Nie było takiego tematu - zarząd Wisły Kraków i Dariusz Wdowczyk dowiedzieli się o tym z mediów. Tutaj niestety mieliśmy do czynienia z pewnego rodzaju niekompetencją niektórych dziennikarzy i gonieniem za sensacją za wszelką cenę. Tempo publikowania zdecydowanie wyprzedziło rzetelność. Podkreślam nie chodzi o formalne pismo złożone przez trenera, czy o jakieś zapytanie w tej sprawie. Po prostu nie było nawet takiej rozmowy. Nigdy.


Czyli dymisji nie było.
Powód: Część wywiadu.
Ostatnio edytowane przez Bartuk1906 : 12.09.2016 o godz. 10:36.
Semper Fidelis!
Odpowiedz cytując