kicur napisał(a):

|
Ale jakie to ma teraz znaczenie? Kolejny w....... chwytamy, a nie widać nawet .......onego światełka w tunelu, zeby było lepiej. Jak już chcemy się bawić w obiektywizm, to trzeba powiedzieć, ze Miśkiewicz zjebał przy pierwszej bramce, ale później wyciągnął karnego i kilka bardzo trudnych sytuacji. Nie wiadomo, czy Załuska by to obronił. Boguski? To jest człowiek, który ma kwity na każdego i dlatego gra. Piłka meczowa w 93 minucie i pokazuje swój talent, swój kunszt. Przyjebać z 4 metrów czy 5 w bramkarza, to jest naprawdę duża sztuka.
|
Jak nie widać

?Grał lider z Ostatnią drużyną i wynik nie daje podstaw do takich ocen.Nie bronię Boguskiego ale czy zawsze "prawie" setka to jest gol?Na skutek wakacyjnego zamieszania mamy skład jaki mamy ale nie jest to ekipa na ostatnie miejsce.Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz więc teraz jest czas na normalizację sytuacji a nie na me be fuj.Czas budować przewagę w oparciu na to co jest .Mamy wrzesień Pany a nie maj w grupie spadkowej.Nie ma opcji na białą flagę w postaci biadolenia I liga .WE CAN DO IT !!!!!ONLY WISŁA !!!