Dopóki Mi¶kiewicz będzie w bramce, Wisła nie wygra meczu.
To nie tylko kaleka bramkarski, ale i Jonasz. Facet przynosi pecha.
Nie było jeszcze w bramce w Wi¶le (i w lidze) takiego kaleki. To po prostu skandal.
Jak Wdowczyk może go wystawiać, skoro Załuska już się wyleczył?
Ale zabawne jak jeden z komentatorów Kanału+ próbował desperacko bronic Mi¶kiewicza i zwalać winę na obrońców.

Mi¶kiewicz ma zadziwiaj±cych fanów w¶ród najgłupszych ludzi na Ziemi.