Wy¶wietl pojedynczy post
abcabc
Senior Member
 
 
Od: 02.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 11.09.2016, 18:02
Dopóki Mi¶kiewicz będzie w bramce, Wisła nie wygra meczu.
To nie tylko kaleka bramkarski, ale i Jonasz. Facet przynosi pecha.
Nie było jeszcze w bramce w Wi¶le (i w lidze) takiego kaleki. To po prostu skandal.
Jak Wdowczyk może go wystawiać, skoro Załuska już się wyleczył?

Ale zabawne jak jeden z komentatorów Kanału+ próbował desperacko bronic Mi¶kiewicza i zwalać winę na obrońców.
Mi¶kiewicz ma zadziwiaj±cych fanów w¶ród najgłupszych ludzi na Ziemi.
Odpowiedz cytuj±c