Arked napisał(a):

|
Jakbyśmy mieli jakiś młodych zawodników zdatnych do gry Ekstraklasie to już dawno szaleli by na skrzydłach, w środku pomocy czy gdziekolwiek. Tymczasem jak jest każdy widzi. Każdy wychowanek na sensownym poziomie został wykorzystany i ta lista składa się chyba z dwóch nazwisk: Uryga, Bartosz. I tak nie najgorzej.
|
Nie wiem czy jeden młody skrzydłowy, który zacząłby grać regularnie nie byłby w stanie wykorzystać swojej szansy, a umówmy się na prawym skrzydle Boguskiego mimo ustawiania go tam nagminnie nie ma podczas meczu. Boguski zaczyna operować bliżej środka boiska i na prawym powstaje dziura hiperwielka, bo sam Bartosz ani sam Jović nie będą ganiać tam i z powrotem i jednocześnie posyłać fajne dośrodkowania, szybkie szarże i jednocześnie walczyć z dwoma przeciwnikami w obronie.....
Może ustawienie na prawej stronie pary Jović - Bartosz dałoby nam zdecydowanie więcej niż ustawienie z Boguskim.