Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75257
Stary 02.09.2016, 11:20
Arked napisał(a):Wyświetl post
Jakbyśmy mieli jakiś młodych zawodników zdatnych do gry Ekstraklasie to już dawno szaleli by na skrzydłach, w środku pomocy czy gdziekolwiek. Tymczasem jak jest każdy widzi. Każdy wychowanek na sensownym poziomie został wykorzystany i ta lista składa się chyba z dwóch nazwisk: Uryga, Bartosz. I tak nie najgorzej.
nieprawda.
Bartosz nie był okreslany jako zawodnik ktory wejdzie z marszu do 1 składu. Ba, był określany jako uzupełnienie. O wiele wieksze nadzieje były przy innych graczach, ale to Bartosz zaskoczył wszystkich łacznie z trenerami.
pisze bo wiem jaka miał opinie przed debiutem.
A Alan - nie okłamujmy sie, grał bo mial...warunki.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując