|
Jakbyśmy mieli jakiś młodych zawodników zdatnych do gry Ekstraklasie to już dawno szaleli by na skrzydłach, w środku pomocy czy gdziekolwiek. Tymczasem jak jest każdy widzi. Każdy wychowanek na sensownym poziomie został wykorzystany i ta lista składa się chyba z dwóch nazwisk: Uryga, Bartosz. I tak nie najgorzej.
Ostatnio edytowane przez Arked : 02.09.2016 o godz. 11:08.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|