El'kabat napisał(a):

Zwalniamy magazyniera...jakie transfery?
Dla mnie można ten temat zamknąć w cholerę na dłuższy czas, wyjdzie na to samo.
|
W sumie z tym magazynierem to dobrze. Znam ludzi, którzy z chęcią wzieli by tę robotę za 1,7 tyś...i są z Wisłą związani całe życie
