Karherop napisał(a):

Na twitterze nasz rzecznik już się wypowiedział w tym temacie
"Niestety nie jestem upoważniony do odniesienia się do tej informacji."
|
rzecznik nie
pani prezes też nie?
to kto ma cywilną odwagę powiedzieć że.... się wygłupili
nikt?
brawo
lepiej już ....a zgaście to światło