Wyświetl pojedynczy post
robert777
Senior Member
 
Od: 11.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#886
Stary 30.08.2016, 08:49
kadrowo jesteśmy w pierwszej lidze?!? chyba żartujesz sobie. Pokaż mi jakich to asiorów ma w składzie łęczna, płock, termalica ? kadrowo to my jesteśmy górna ósemka i nie ma co szukać jakichś tego typu wymówek, szanujmy się. Wiele rzeczy u nas kuleje, z tym że akurat to nie kadra jest największym problemem
Odpowiedz cytując