kadrowo jesteśmy w pierwszej lidze?!? chyba żartujesz sobie. Pokaż mi jakich to asiorów ma w składzie łęczna, płock, termalica

? kadrowo to my jesteśmy górna ósemka i nie ma co szukać jakichś tego typu wymówek, szanujmy się. Wiele rzeczy u nas kuleje, z tym że akurat to nie kadra jest największym problemem