Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75186
Stary 29.08.2016, 19:20
alexx6 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe czemu tak nie myślą w Legii, Śląsku, Zagłębiu czy Lechu. Chyba mamy mądrzejszych szefów
Bo maja wiecej pieniedzy. My walczymy o przezycie a mozna zyc bez II druzyny. A Lechie teoretycznie ma duzo $ a rezerw nie maja .
Odpowiedz cytując