|
Powinna zostać zorganizowana loteria, np. możesz dopłacić 5zł do biletu - w przerwie meczu losowanie, do wygrania zdjęcie z zespołem/zawodnikiem, autografy, gadżety.
Zorganizowałbym też zabawę w przerwie - turbokozaka w jakiejś okrojonej wersji. Udział w zabawie oczywiście odpłatny. Na koniec rundy osoba, która uzyskała najlepszy wynik wygrywa np. kolację z zespołem itp.
|