Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 28.08.2016, 21:48
Powinna zostać zorganizowana loteria, np. możesz dopłacić 5zł do biletu - w przerwie meczu losowanie, do wygrania zdjęcie z zespołem/zawodnikiem, autografy, gadżety.

Zorganizowałbym też zabawę w przerwie - turbokozaka w jakiejś okrojonej wersji. Udział w zabawie oczywiście odpłatny. Na koniec rundy osoba, która uzyskała najlepszy wynik wygrywa np. kolację z zespołem itp.
Odpowiedz cytując