ABGwislakABG napisał(a):

Jeszcze więcej spadkowiczów, utrzymać 16 pozycję w tabeli!
Kurva. Nie dość, że klątwa Mójty, Zachara to jeszcze Gergel.
Ściągaj jak najwięcej spadkowiczów, bądź zszokowany pozycją w tabeli.
|
Gergel akurat jeden z lepszych piłkarzy w Górniku. Uważam, że warto byłoby go kupić. Zwiększyłby rywalizację z przodu. Nie wiem czy nie jest lepszy od Bogusia
