silver03 napisał(a):

|
Biorąc pod uwagę, że nie mamy ani defensywnego ani ofensywnego pomocnika to Vranijes mógłby pomoc w ratowaniu ekstraklasy.
|
Ogladałeś mecz Legi z Arką? jeśli nie to sobie zobacz i jeszcze raz proponuję zweryfikować pogląd. Z Vranjesem polecimy do I ligi.