Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19144
Stary 25.08.2016, 07:18
Od Zdziska to bym się odpier.dolił. Jest z nami już tyle czasu i jeszcze nikt w klubie się na nim nie poznał? Skaut z niego ch.ujowy bez dwóch zdań, ale do ogarnięcia pozostałych rzeczy w obecnej sytuacji jak znalazł.


Biorąc pod uwagę, że nie mamy ani defensywnego ani ofensywnego pomocnika to Vranijes mógłby pomoc w ratowaniu ekstraklasy.
Odpowiedz cytując