|
Od Zdziska to bym się odpier.dolił. Jest z nami już tyle czasu i jeszcze nikt w klubie się na nim nie poznał? Skaut z niego ch.ujowy bez dwóch zdań, ale do ogarnięcia pozostałych rzeczy w obecnej sytuacji jak znalazł.
Biorąc pod uwagę, że nie mamy ani defensywnego ani ofensywnego pomocnika to Vranijes mógłby pomoc w ratowaniu ekstraklasy.
|