Herbi1303 napisał(a):

|
wracając do kupna biletów online, swoją drogą jest to chore, że możesz kupić bilet online ale musisz mieć kartę kibica, którą należy wyrobić na stadionie... To jest pierwszy punkt do zmiany, mega ułatwienie dla ludzi kupujących online.
|
To jest problem przede wszystkim dla tych, którzy okazjonalnie wpadają do Krakowa i przy okazji chcą mecz zobaczyć. Jak ktoś chce chodzić regularnie, to taką kartę - moim zdaniem- musi mieć.
I tutaj kolejne pole do popisu dla marketingu. Do czego może się ona jeszcze przydać w mieście czy sklepach (nie tylko klubowym)? Na zachodzie, w idealnych modelach funkcjonowania, takimi kartami można posłużyć się nawet przy miejskich parkingach czy zakupach. Może kiedyś, małymi kroczkami, doczłapiemy do takich luksusów w każdym większym, polskim mieście.