No to wszystko jest na
www.historiawisly.pl (opis wszystkich meczow od 1906 roku).
Skany wycinek gazet, ktore zamiesciles i sa tam zdjęcia to na
www.historiawisly.pl są w zajebistych jakościach jako osobne odbitki. W osobnych dzialach.
A jezeli na Was robią wrazenia te wycinki i zdjęcia ktore azgar wkleił.. to swiadczy o tym, ze jeszcze nie widzieliscie FANTASTYCZNYCH zdjec i wycinek na w/w portalu