Wyświetl pojedynczy post
Ejdzbiol
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.08.2016, 16:05
A ja uważam że pomysł idealny. Dużo z tego co pokazuje się na Twitterze to szmelc, ale dużo z tego też nie pokazuje się w gazetach. Warto co nieco poczytać i poszukać, poza tym użycie tego medium jako środek akcji (jak np. #WisłaToMy) marketingowej bądź pospolite ruszenie jest więcej jak wskazane.
Odpowiedz cytując