|
A ja uważam że pomysł idealny. Dużo z tego co pokazuje się na Twitterze to szmelc, ale dużo z tego też nie pokazuje się w gazetach. Warto co nieco poczytać i poszukać, poza tym użycie tego medium jako środek akcji (jak np. #WisłaToMy) marketingowej bądź pospolite ruszenie jest więcej jak wskazane.
|