Dariook napisał(a):

Wiec idac twoim tokiem rozumowania, jesli JM udało sie odkupic Wisle od TF to musi on gwarantowac nalezyta plynnosc finansowa. Wiec o co tyle placzu ?
Nie...to jest wlaśnie naiwne myślenie!
|
O czym my w ogóle mówimy?
Przecież każdy widzi, że gwarancje bankowe i ewentualne listy intencyjne okazały się farsą. Wg tych dokumentów,
miał gwarantować płynność ale jak się okazało, to jeden wielki szwindel.
Powtarzam jeszcze raz, priorytetem jest wyciągnięcie Wisły SA od JM,
samo Towarzystwo Sportowe nie ma odpowiednich funduszy na długofalową politykę finansową.