mr_kwolf napisał(a):

Myśle, że przestali chodzić, bo "gdzie puchary Cupiał?" lub bardziej aktualne "gdzie Wolski?!", a nie "bo SKWK".
Ja, jak i paru moich znajomych, od czasu akcji z racami na Ruchu i oświadczenia SKWK o treści "to nie my" przestałem w jakikolwiek sposób popierać stowarzyszenie, ale do głowy mi nie przyszło, żeby przestać chodzić na mecze. Co ma jedno do drugiego?
PS. Oby jutro faktycznie ogłoszono, że SA jest pod skrzydłami TSu.
|
Raczej w momencie gdy zaczynali chodzić na Wisłę to o pucharach już nikt poważnie nie myślał a jedynie marzył.
Z resztą nie chodzi o sam fakt kto i dlaczego bo liczy się to, że klub zasilany jest kasą. Dziś przyjdzie Maciek na puchary, jutro Maciek zrezygnuje bo pucharów nie ma to znajdzie się inny Kuba który przyjdzie bo liczy na 5 miejsce w tabeli. Tyle
