Rience napisał(a):

brzmi to tak idiotycznie że takiej osobie z takim podejściem trzeba by było liścia na ogarnięcie się wypłacić.
SKWK = WISŁA. Czy wam się to podoba czy nie. Byli, są i będą a za nimi każdy kto robi coś więcej dla Wisły niż jeden mecz w przeciągu dwóch tygodni.
|
Wisła=KIBICE. Bez znaczenia czy jest to SKWK, kibic z E, czy z Vipa, który zostawił w klubie 200zł.
Każdy kibic buduje ten klub na swój sposób, wspomagając go materialnie.
Z takim myśleniem jak Twoje, miałbyś 500 osób na stadionie, odcięty prąd po tygodniu i nie byłoby co do gara włożyć w klubie.