Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3954
Stary 21.08.2016, 19:44
Rience napisał(a):Wyświetl post
brzmi to tak idiotycznie że takiej osobie z takim podejściem trzeba by było liścia na ogarnięcie się wypłacić.


SKWK = WISŁA. Czy wam się to podoba czy nie. Byli, są i będą a za nimi każdy kto robi coś więcej dla Wisły niż jeden mecz w przeciągu dwóch tygodni.
Wisła=KIBICE. Bez znaczenia czy jest to SKWK, kibic z E, czy z Vipa, który zostawił w klubie 200zł.
Każdy kibic buduje ten klub na swój sposób, wspomagając go materialnie.

Z takim myśleniem jak Twoje, miałbyś 500 osób na stadionie, odcięty prąd po tygodniu i nie byłoby co do gara włożyć w klubie.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 21.08.2016 o godz. 19:53.
GENERALNIE TO WIADOMO CO