Wyświetl pojedynczy post
Revenge
Junior Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3948
Stary 21.08.2016, 19:26
Rience napisał(a):Wyświetl post
brzmi to tak idiotycznie że takiej osobie z takim podejściem trzeba by było liścia na ogarnięcie się wypłacić.


SKWK = WISŁA. Czy wam się to podoba czy nie. Byli, są i będą a za nimi każdy kto robi coś więcej dla Wisły niż jeden mecz w przeciągu dwóch tygodni.
Mam nadzieje, że ta zależność w obecnej formie ulegnie zmianie.

Znam bardzo duzo ogarniętych osób, które na Wisłe przestały chodzić ze względu na SKWK i ich akcje. Przez bardzo dużo rozumiem 18-20 osób. Oczywiście to nie byli kibice bawiący się w oprawy a ludzie idący na mecz, oglądający widowisko, śpiewający i bawiący się.

Zostawiający swoje zarobione (cięzko) pieniądze na stadionie. A to czy ktoś przychodzi bo czuje się wyjątkowo związany z Wisła, czy przychodzi bo to modne, bądź też przychodzi bo podoba się takiej osobie dyrektor techniczny - nie ważne. Osoby te tworzą klub poprzez pieniądze zostawiane na stadionie. Często sa to osoby, które chcą iśc zobaczyć fajny mecz, odpocząć ze znajomymi i nie mają ochoty na różne incydenty.

Wisła = Kibice. Czy Ci się to podoba czy nie. Byli, są ale czy będą? To w dużej mierze zależy od PR klubu. Bo niestety, finansowany z 3000-4000 osób lubujących się w grupie decyzyjnej klub upadnie.