Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.08.2016, 19:19
Rience napisał(a):Wyświetl post
brzmi to tak idiotycznie że takiej osobie z takim podejściem trzeba by było liścia na ogarnięcie się wypłacić.


SKWK = WISŁA. Czy wam się to podoba czy nie. Byli, są i będą a za nimi każdy kto robi coś więcej dla Wisły niż jeden mecz w przeciągu dwóch tygodni.
Dopóki taki styl bycia jaki reprezentujesz będzie kojarzony z SKWK, dopóty nie będzie to masowe stowarzyszenie kibiców.