Rience napisał(a):

brzmi to tak idiotycznie że takiej osobie z takim podejściem trzeba by było liścia na ogarnięcie się wypłacić.
SKWK = WISŁA. Czy wam się to podoba czy nie. Byli, są i będą a za nimi każdy kto robi coś więcej dla Wisły niż jeden mecz w przeciągu dwóch tygodni.
|
Dopóki taki styl bycia jaki reprezentujesz będzie kojarzony z SKWK, dopóty nie będzie to masowe stowarzyszenie kibiców.