|
Banita
Offline
|
#3944

21.08.2016, 19:16
|
Rience napisał(a): 
brzmi to tak idiotycznie że takiej osobie z takim podejściem trzeba by było liścia na ogarnięcie się wypłacić.
SKWK = WISŁA. Czy wam się to podoba czy nie. Byli, są i będą a za nimi każdy kto robi coś więcej dla Wisły niż jeden mecz w przeciągu dwóch tygodni.
|
Jest Wisła I SKWK.
|
|