Dariook napisał(a):

Wiec idac twoim tokiem rozumowania, jesli JM udało sie odkupic Wisle od TF to musi on gwarantowac nalezyta plynnosc finansowa. Wiec o co tyle placzu ?
Nie...to jest wlaśnie naiwne myślenie!
|
Nie, nie był w stanie, oszukał tf o czym piszemy od kilkunastu stron. Zacznij czytać ze zrozumieniem a nie bawić się w kumatego.
Tf dorzucala co roku 4-5 milionów do Wisły, skąd ma wziąć kasę na to Ts? Tylko jeśli znajdą inwestora, sami nie dadzą rady bo niby jak?
Oby nam wszystkim wyszło na dobre powrót do korzeni po 19 pięknych latach z Cupialem...