|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
#3720

20.08.2016, 11:20
|
leszekpw napisał(a): 
|
Ludzie czy Wy nie widzicie, że to było prawdopodobnie wszystko zaplanowane z tym przejęciem Wisły przez JM, narobienie smrodu wobec własnej osoby i "rzekoma próba" ratowania sytuacji przez SKWK odkupując akcje?
|
Nie, tak nie było.
|
|