rav napisał(a):

Dokładnie.
Równie dobrze można to "przepuścić" przez TS (pamiętajcie że to OPP) w oparciu o jakąś niezależną platformę typu fans4club czy patronite.
Ale sprawy formalne są mniej istotne.
|
Jesteś z nami?
Jako admin wydaje mi się że możesz troszkę więcej...